"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT YURT İÇİ LOJİSTİK HİZMETLER

Türkiye’de kargo ve lojistik hizmetleri alanında kaliteli ve profesyonel hizmet yapısı ile son derece kaliteli hizmetler sunan PTT Kargo’nun yurtiçi lojistik hizmetleri ile birlikte Türkiye’nin her yerine kargo gönderileri son derece hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Modern teknolojiye uygun standartlardaki lojistik altyapısı ile müşterilerinin kargo ve posta gönderilerinin alıcıya hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde ulaştırılabilmesini amaçlayan PTT Kargo’nun lojistik hizmetleri alanında gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki yenilikler ile birlikte artık kargo hizmetlerinde çok daha kaliteli hizmet standartlarından yararlanılabiliyor.

Günümüz modern teknolojisini en etkin şekilde kullanan PTT Kargo’nun yurtiçi lojistik hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine kargo gönderileri hızlı, güvenli şekilde ulaştırılabilmektedir. Özellikle de her kargo gönderisine yönelik olarak PTT Kargo tarafından sunulan özel hizmetler ile birlikte kargo gönderileri çok daha sağlıklı ve kaliteli standartlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

PTT Kargo Yurt İçi Lojistik Hizmet Çeşitleri

PTT Kargo tüketicinin gönderi ihtiyaçlarına yönelik olarak çok önemli çözümler sunuyor. Özellikle de günümüz modern teknolojisini son derece etkin biçimde kullanan PTT Kargo yurtiçi lojistik hizmetleri açısından sunduğu zengin çeşitlilik ile müşterilerine önemli bir artı sağlıyor. PTT Kargo yurtiçi lojistik hizmetleri ise;

*Posta Kargosu
-Haberleşme niteliği bulunmayan, en fazla 30 kilogram ağılığa ve 300 desimetreküp hacme sahip her çeşit materyal gönderimi gerçekleştirilebilir.

*Kargo
-Türkiye geneline 30 kilogram ve 300 desimetreküp hacim üzerinde olan gönderiler gerçekleştirilebilmektedir.

*Özel Hizmetler
-Ödeme şartlı
-PTT iş yerinde alım
-Ücreti alıcıdan tahsil
-Alma haberli
-Değer konulmamış
-Kontrollü teslim
-Gidiş dönüş
-Alıcının kendisine teslim
-Telefonla bildirim
-Adresten alma şeklinde listelenmektedir. PTT Kargo’nun bu hizmet çeşitliliği ile birlikte kargo gönderileri hem daha güvenli hem daha hızlı hem de daha ekonomik bir şekilde alıcı adresine gönderilebilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir