"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT ÖDEME İŞLEMLERİ

Türkiye’nin en köklü marka ve şirketlerinden birisi olan PTT’nin oldukça geniş kapsamlı hizmet yelpazesi sayesinde Türkiye’de vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak çok zengin bir hizmet çeşitliliği sunulmaktadır. Bu kapsamda PTT tarafından faaliyete geçirilen PTT Bank hizmetleri dahilinde artık PTT ile yapılabilecek ödeme işlemleri ile tüm fatura ödemeleri ve diğer tip ödemeler gerçekleştirilebiliyor. Modern teknolojiyi son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanmakta olan PTT Banka’nın özellikle farklı ödeme kanallarına ilişkin olarak sunmuş olduğu PTT ödeme işlemleri hizmetleri bulunuyor.

PTT Ödeme İşlemleri Hizmetleri

PTT Banka bünyesinde sunulan bankacılık hizmetlerinden ister PTTkartı ile ister de misafir olarak PTTmatik aracılığı ile PT ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir. Bu kapsamda vatandaşların PTT Banka hizmetleri kapsamında PTT şubelerinden veya PTTMatik’ler üzerinden gerçekleştirebileceği PTT işlemleri ise;

-SGK Maaş Ödemeleri
-ASPB Ödemeleri
-İL ve ilçe SYDV Ödemeleri
-İş-Kur ödemeleri
-Güvence Bedeli Ödemeleri
-Diğer ödemeler şeklinde listelenmektedir. Son derece pratik ve kolay bir şekilde tüm bu PTT ödemeleri PTT şubelerinden mesai saatleri içerisinde veya günün her saatinde PTTmatik uygulama üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

PTT Bankacılık Hizmetleri

Türkiye’nin en köklü ve en büyük markalarından birisi olan PTT’nin modern yüzyıla başarılı entegrasyon çalışmaları dahilinde hayata geçirmiş olduğu PTT Banka hizmetleri ile birlikte bankacılık alanında müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Son derece kaliteli ve teknolojik altyapısı ile kargo taşımacılığı ve posta gönderi hizmetlerinde olduğu gibi son derece etkin ve kaliteli hizmet çözümleri sunulmaktadır. Özellikle de Türkiye genelindeki PTT şubelerine ek olarak oldukça yaygın bir ağa ulaşan PTTMatik cihazları üzerinden PTT bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor ve PTT bankacılık hizmet türlerinden faydalanılabiliyor. Bu yüzden de günümüz modern Türkiye’sinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir