"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO ZİMMET ALINDI

Türkiye’nin en köklü kurumlarından birisi olan PTT ile yapılan tüm gönderilerde özellikle ileri nesil teknolojik standartlardan yararlanılabiliyor. Özellikle kargo gönderilerinin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanabilmesi amacı ile PTT Kargo tarafından kullanılan teknolojik altyapı gönderilerin güven içerisinde taşınmasını sağlarken aynı zamanda da müşteriye ek avantajlar sunmaktadır. Çünkü günümüz modern teknolojisi ile yaygınlaşan internet kullanımından yararlanarak, PTT Kargo’nun online hizmetleri aracılığıyla gönderi takibini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu hizmet özellikle de e-ticaret hizmetleri dahilinde yurtdışı kargo gönderilerinde de önemli bir avantaj sağlıyor.

PTT Kargo Zimmet Alındı Hizmeti

PTT Kargo özellikle de yurtdışından e-ticaret hizmetleri kapsamında yapılan ürün alımlarında Türkiye’ye gönderilen kargoların, Türkiye sınırlarına girmesi ile birlikte kargo gönderisinin teslimatı görevini almaktadır. Bu kapsamda da PTT Kargo zimmet alındı hizmeti ile kargo gönderisinin alıcıya teslimatı için en güvenli kargo dağıtım hizmetlerini sunuyor. Böylelikle kargo gönderilerinin en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılması sağlanmaktadır.

PTT Kargo Gönderi Takibi

PTT Kargo’nun kaliteli ve üstün hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine sunmuş olduğu modern hizmet ağı çerçevesinde kargo gönderi ve alımlarını internet üzerinden sorgulayabilme imkanı bulunuyor. PTT Kargo gönderi takibi uygulaması üzerinden kargo gönderisinin gönderi takip numarası aracılığıyla kargo gönderisinin güncel işlem durumu ve lokasyonu hakkında bilgi alabilme imkanına sahip olabiliyor. Zaten kargo gönderileri ile ilgili olarak internette yapılan PTT Kargo gönderi takibi uygulaması sayesinde PTT Kargo zimmet alındı ibaresi görülebiliyor.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo gönderi takibi uygulaması üzerinden kargo gönderisine ilişkin olarak PTT Kargo zimmet alındı ibaresini gören müşteriler, PTT Kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak da güncel ve daha ayrıntılı olarak bilgi alabiliyor. PTT Kargo çağrı merkezine 444 1 788 numarası sabit veya cep telefonlarından aranarak ulaşılabiliyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir