"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO ŞUBELERİ

Türkiye’nin en köklü ve en geniş kargo dağıtım ağına sahip olan kargo şirketi pozisyonunda yer alan PTT Kargo ile Türkiye’nin her yerinden ülke geneline ve hatta dünya geneline kargo gönderileri gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Kaliteli, ekonomik ve üstün hizmet anlayışı ile maksimum düzeyde müşteri memnuniyetinin yakalanabilmesini amaçlamakta olan PTT Kargo’nun ülke genelindeki şubeleri kargo gönderi ihtiyaçları konusunda müşteriye özel çözümler sunuyor. Türkiye’de kurumsal veya bireysel tüm kargo gönderilerinde PTT kargo şubeleri aracılığı ile sunulan teknolojik altyapıda kaliteli ve güvenli gönderi hizmetleri bulunuyor.

PTT Kargo En Yakın Şube

Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerinde müşterilerine hizmet vermekte olan PTT Kargo şubeleri özellikle de geniş kargo dağıtım ağı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile her kargo gönderisinde üstün kalite standartlarından yararlanılabilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de günümüz modern teknolojisini en aktif şekilde kullanan PTT Kargo’nun birbirinden özel dijital hizmet uygulamaları arasında yer alan PTT Kargo en yakın şube uygulaması, en yakın lokasyonda bulunan PTT Kargo şubesi hakkında tüm bilgileri öğrenebilme şansı veriyor.

PTT Kargo en yakın şube uygulaması üzerinde PTT iş yerleri, PTT arama (adres ile) ve PTT arama (koordinat ile) şeklinde 3 arama seçeneği bulunuyor. Bunlar arasında en çok kullanılan PTT iş yerleri ekranında il, ilçe ve özel filtreli arama seçenekleri ile bulunan lokasyondaki en yakın tüm PTT şubeleri harita üzerinde görüntülenebiliyor. Ayrıca PTT şubesine ilişkin olarak PTT şube adı, telefon numarası, adres, PttMatik özelliği, iş yeri tipi ve çalışma saatleri bilgileri tüm ayrıntıları ile veriliyor. Böylelikle ilgili kargo işlemi için gidilecek PTT Kargo şubesinde istenen hizmet talebine yönelik olarak kaliteli, hızlı ve etkin yanıtlar alabilme şansına sahip olunabiliyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir