"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO SORGULAMA

PTT Kargo aracılığıyla yapılan tüm kargo gönderilerinde modern çağın en ileri teknolojisinin sunduğu hizmet fırsatlarından yararlanılabiliyor. Özellikle modern teknolojiyi en etkin bir şekilde kargo taşımacılığı ve destek hizmetlerinde kullanan PTT Kargo’nun dijital hizmetleri kargo gönderilerinde daha interaktif bir hizmet yapısının oluşturulabilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de dijital platform üzerinde yer alan online PTT Kargo gönderi takibi uygulaması ile birlikte hem Türkiye geneline hem de dünya geneline yapılan tüm yurtiçi ve yurtdışı kargo gönderilerinin güncel durumu hakkında ayrıntılı bilgiler alınabiliyor.

PTT Kargo Gönderi Takibi

PTT Kargo ile yapılan tüm kargo gönderileri yurtiçi veya yurtdışı fark etmeksizin dijital ortamda PTT Kargo sorgulama işlemleri yapılabiliyor. Kargo gönderisinin nerede olduğu ve hangi işlemde olduğu gibi konularda ayrıntılı ve güncel bilgiler alabilme şansı sunan PTT Kargo’nun gönderi takibi uygulaması masaüstün bilgisayarlar dışında mobil akıllı cihazlar aracılığı ile de kullanılabiliyor. Özellikle de PTT Kargo gönderi takibi uygulaması üzerinde kargo gönderisinin gönderim işlemleri esnasında göndericiye verilen kargo fatura bilgisinde yer alan PTT Kargo gönderi takip numarası girilerek, PTT Kargo sorgulama işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle kargo gönderilerinin güncel lokasyonu ve hangi işlemde olduğu gibi bilgilere ayrıntılı olarak güncel şekliyle ulaşabilme şansı bulunuyor.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo çağrı merkezi 444 1 788 numarasını sabit veya cep telefonları ile arayarak istek, öneri ve şikayet bildirimlerini diğer kargo hizmetleri dışında gerçekleştirebilme şansı bulunuyor. PTT Kargo şikayet konusu hakkında ilgili birimlere başvuru veya bildirimde bulunulabiliyor. PTT Kargo çağrı merkezi aracılığı ile de PTT Kargo sorgulama işlemleri sabit veya cep telefonları aracılığıyla da gerçekleştirilebiliyor. Üstelik PTT Kargo çağrı merkezi hizmetleri dahilinde IVR yani sesli yanıt hizmeti sayesinde PTT Kargo sorgulama işlemleri çağrı merkezinden 7 gün 24 saat gönderi takip numarası aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir