"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO ŞİKAYET

Türkiye’nin en köklü posta, telekomünikasyon ve kargo taşımacılığı şirketlerinin başında gelen ve 175 yıllık tarihi ile bu alan önemli bir tecrübeye sahip olan PTT’nin dünya genelini kapsayan kargo taşımacılığı hizmetleri ile kargo gönderileri ve kargo taşımacılığı ihtiyaçları çok daha modern standartlarda karşılanabiliyor. Türkiye genelinden dünyanın her yerinde çok sayıdaki noktaya profesyonel ve teknolojik tabanlı kargo taşımacılığı hizmetleri sunan PTT Kargo’nun dijital hizmetleri ile birlikte de tüm kargo hizmetleri ile ilgili olarak bilgi alabilme ve başvuru gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor.

PTT Kargo Şikayet Hattı

PTT Kargo’nun her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde kargo gönderileri son derece hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ancak çeşitli durumlardan dolayı oluşabilecek mağduriyet veya sorunlar ile ilgili olarak müşteri doğrudan PTT Kargo şikayet hizmetleri aracılığıyla ilgili konuya dair şikayet başvurusunda bulunabiliyor. Bu kapsamda PTT Kargo çağrı merkezi hizmetleri ve PTT Kargo online destek hattı önemli çözümler sunuyor.

PTT Kargo Çağrı Merkezi

Türkiye’nin kargo taşımacılığı alanındaki lider markası PTT Kargo’nun müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından yararlanarak PTT Kargo çağrı merkezi hizmetlerinden faydalanılabiliyor. PTT Kargo çağrı merkezi 444 1 788 numarasını sabit veya cep telefonları ile arayarak istek, öneri ve şikayet bildirimlerini diğer kargo hizmetleri dışında gerçekleştirebilme şansı bulunuyor. PTT Kargo şikayet konusu hakkında ilgili birimlere başvuru veya bildirimde bulunulabiliyor. Böylelikle ilgili konuya ilişkin olarak ilgili ve yetkin birimlerden geri dönüşler alınabiliyor. Ayrıca PTT Kargo SMS müşteri hizmetleri servis uygulaması sayesinde cep telefonlarının kısa mesaj servisi bölümünden 1840 SMS uygulamasını kullanarak PTT Kargo müşteri hizmetleri ile ilgili şikayet konusu hakkında iletişime geçilerek, konuya ilişkin olarak en kısa süre içerisinde çözüm oluşturulması sağlanabilmektedir.

Tek Yorum

  1. MAHALLESI TAMIRHANE CADDESI ORHANTEPE MAHALLESI DRAGOS PTT SUBE MÜDÜRLUGUNDE ÇALIŞANLAR KAMU PERSONELER TARAFLARINDAN HAKSIZ YERE BENDEN 150 MILYON YTL ÜCRET BEDEL ALDILAR MEKTUP GUNDERME PARASI KAYITSIZ BU KONUYLA ILGILI ISTANBUL ANADOLU KARTAL CEVIZLI MAHALLESI TAMIRHANE CADDESI ORHANTEPE MAHALLESI DRAGOS PTT SUBE MÜDÜRLUGUNDE ÇALIŞANLAR KAMU PERSONELER TARAFLARINDAN DOLANDIRILDIM VE SAHTEKARLIKLAR YAPTILAR KANDIRILDIM DAHA SONRA TEKRARDAN ISTANBUL ANADOLU KARTAL CEVIZLI MAHALLESI TAMIRHANE CADDESI ORHANTEPE MAHALLESI DRAGOS PTT SUBE MÜDÜRLUGUNDE ÇALIŞANLAR KAMU PERSONELER TARAFLARINDAN VATANDAŞLARDAN HAKSIZ YERE ALINAN PARALARIN MIKTARLARINI KENDI SAHISI BANKA HESAPLARINA AKTARMA YAPIYORLARDIR ZINIYETLERINE GECIRIYORLARDIR ISTANBUL ANADOLU KARTAL CEVIZLI MAHALLESI TAMIRHANE CADDESI ORHANTEPE MAHALLESI DRAGOS PTT SUBE MÜDÜRLUGUNDE ÇALIŞANLAR KAMU PERSONELER TARAFLARINDAN KAMERA KAYITLARINI SILMISLERDIR YOK ETMISLERDIR ŞEŞ VE GURUNTU KAMERA KAYITLARINA BAKILARAK INCELENMESINI TALEP EDERIM HAKSIZ YERE BENDEN ALINAN PARALARIMIN MIKTARLARINI TARAFIMA GERI IADE EDILMESINI TALEP EDERIM DELILERIMI VE KANITLARIMI SUNUYORUM ISTANBUL ANADOLU KARTAL CEVIZLI MAHALLESI TAMIRHANE CADDESI ORHANTEPE MAHALLESI DRAGOS PTT SUBE MÜDÜRLUGUNDE ÇALIŞANLAR KAMU PERSONELER TARAFLARINDAN MEKTUPUMU YIRTARAK CUPE ATILAR ISTANBUL ANADOLU KARTAL CEVIZLI ORHANTEPE MAHALLESI DRAGOS PTT SUBE MÜDÜRLUGUNDE ÇALIŞANLAR KAMU PERSONELER TARAFLARINDAN DELILERIMI VE KANITLARIMI SILMISLERDIR YOK ETMISLERDIR BANA ŞU CEP NUMARAMDAN ULAŞINIZ 05365088957 DIGER KULANDIGIM CEP NUMARAMDAN BANA ULAŞA BILIRSINIZ 05386447026

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir