"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO MÜŞTERİ

PTT sahip olduğu çok geniş kaynaklar ve dağıtım alt yapısını, çağımızın ihtiyaçlarına göre yeniden düzenleyerek, özellikle Lojistik Hizmetler kapsamında ele aldığı Kargo taşımacılığı konusunda, çok geniş seçeneklere sahip hizmetleri, oldukça ekonomik koşullarla sağlıyor. Kargo gönderimini yurt içi her yere kabul eden Kurum, aynı zamanda dünyanın her bölgesine de kargo kabul ediyor. Yurt dışı kargolarda, gönderilerin karayolu, denizyolu veya havayoluyla mı gönderileceğinin seçeneklerini sunabilecek denli geniş bir hizmet yelpazesi sunan PTT, tüm gönderilerin eş zamanlı takibi, gönderi ücretlerinin yanı sıra ürün ücretlerinin de kapıda tahsilatı, kargo değeri belirlenmiş ve sigortalı gönderim, ihbarlı gönderim ve daha bir çok farklı ihtiyaca yönelik olarak lojistik hizmetleri sunuyor.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

Sunulan tüm hizmetlerini aynı zamanda elektronik ortamda sunulan müşteri hizmetleriyle de destekleyen PTT, yanı sıra 444 1 788 numaralı Çağrı Merkezi aracılığıyla da, etkili bir Müşteri Destek Hizmeti sunuyor. Kurum’ un resmi web platformu olan ptt.gov.tr, tüketicilerin ihtiyaçları olan her türlü detay düşünülerek tasarlanmış ve bu sayede, tüketiciler tüm gönderileri için online olarak tüm sorunlarına çözüm oluşturabiliyorlar. İnternete ulaşılamadığında Çağrı Merkezi’ ne ulaşılarak, tüm destek hizmetlerini telefonla da sağlayabiliyorsunuz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri’ ne Nasıl Ulaşılır?

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri 444 1 788 numaralı telefonla ulaşılabilen bir çağrı merkezidir. PTT’ nin sunduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Çağrı Merkezi, aynı zamanda gönderileriniz ile ilgili takip, tahsilat ve nakit idaresi gibi konularda da destekleyici bir hizmet sunuyor. Bununla birlikte, Çağrı Merkezlerinden daha etkili bir hizmet sunumu olan online Müşteri Hizmetleri, tüm işlemlerin online kişi tarafından gerçekleştirilmesine olanak tanıyan bir sistem olarak hazırlanarak kullanıcılara sunulmuş.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir