"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Türkiye’de kargoculuk alanında çok önemli hizmet altyapısı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan PTT Kargo ile hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo gönderilerini hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekle de gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Modern teknolojiyi en etkin biçimde kullanan PTT Kargo’nun ileri nesil kargo dağıtım altyapısı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bir araya gelerek her zaman müşterisinin yanında ihtiyaçlarına ve isteklerine modern çözümler sunuyor. Bu noktada özellikle PTT Kargo Çağrı Merkezi hizmetleri fazlasıyla ön plana çıkıyor.

PTT Kargo Çağrı Merkezi

PTT Kargo’nun müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde kargo gönderileri ve diğer hizmetler konusunda müşterinin oluşan istek, öneri ve şikayetleri ile ilgili olarak her an yetkili bir kişi ile nerede olursa olsun görüşebilme şansına sahip olması sağlanıyor. Özellikle de PTT Kargo çağrı merkezi sabit veya cep telefonlarından kolay bir şekilde 7 gün 24 saat aranabilmektedir.

PTT Kargo çağrı merkezi hizmetlerinden Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 numarası aracılığıyla yararlanabiliyor. PTT Kargo çağrı merkezi hizmetlerine ayrıca dijital ortam üzerinden ulaşılabildiği gibi SMS hizmetleri aracılığı da ulaşabilme imkanı bulunuyor. Böylelikle her türlü kargo hizmeti ile ilgili olarak işlem gerçekleştirebilmek, istek, öneri ve şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilmek amacı ile yetkili bir kişi ile görüşme gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabiliyor.

PTT Kargo Çağrı Merkezi Hizmetleri

PTT Kargo çağrı merkezini arayarak pek çok işlem gerçekleştirilebilirken posta-kargo alanında çok sayıda işlem sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu işlemler ise;

-Sipariş alma
-Sözleşmeli müşteri sipariş alma
-Posta kodu sorgulama
-Gönderi teslimat süresi sorgulama
-Kargo ve posta gönderi ücreti hesaplama
-Sipariş iptali
-Sipariş sorgulama
-İsimden sorgulama
-Yurtdışı teslim sorgulama şeklinde listelenmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir