"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT KARGO İLETİŞİM

Türkiye’nin en köklü ve en eski gönderi hizmetleri firması konumunda yer alan PTT Kargo özellikle 175 yıllık tecrübesi ile gönderi işlemlerinde müşteriye çok önemli ve çok kaliteli hizmet standartları sunuyor. Özellikle de günümüz modern teknolojisini en etkin biçimde kullanan PTT Kargo’nun her bir hizmet yapısı ile kargo gönderilerini daha güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırabilme şansına sahip olunabiliyor. Türkiye’de kurumsal ve bireysel tüm kargo gönderilerinde yoğun olarak tercih edilen PTT Kargo müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde her konuda müşterisinin yanında oluyor. Özellikle de PTT Kargo iletişim kanalları yönünden müşterilerine çok özel alternatifler sunuyor.

PTT Kargo İletişim Hizmetleri

PTT Kargo hizmetlerinden yararlanmak isteyen, merak ettiği sorular bulunan veya daha pek çok farklı kargo hizmet işlemi gerçekleştirecek kişiler PTT Kargo iletişim kanallarından herhangi birisini kullanarak yetkili bir şahıs ile görüşme gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu kapsamda PTT Kargo ileri nesil teknolojileri kullanarak kurum ve müşterileri arasındaki iletişim ağının çok daha sağlıklı ve çok daha pratik bir şekilde kurulabilmesine yardımcı oluyor. PTT Kargo tarafından sunulan iletişim hizmetleri ise;

*İletişim Bilgileri
-PTT Kargo Müşteri Hizmetleri servisi ile birlikte artık sabit veya cep telefonlarından 444 1 788 numaralı telefon aranarak 7 gün 24 saat sesli yanıt (IVR) ve müşteri temsilcileri aracılığı ile iletişim sağlanabilmektedir. Özellikle istek, öneri ve şikayet bildirimleri bu çağrı servisi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

*Bilgi Edinme
* Başmüdürlük İletişim Bilgileri
-PTT Kargo’nu 81 ilde bulunan başmüdürlüklerinin iletişim bilgileri web portalındaki ilgili sayfa üzerinde il seçimi ile öğrenilebilmektedir.
*Müşteri Memnuniyeti

Şeklinde listelenmektedir. PTT Kargo iletişim bilgileri aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki PTT Kargo hizmetleri ile ilgili olarak ayrıntılı ve güncel bilgilere ulaşılabiliyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir