"Enter"a basıp içeriğe geçin

PTT EN YAKIN ŞUBE SORGULAMA

PTT Türkiye’ nin resmi posta kuruluşu olarak, ülkemizdeki en yaygın ağa sahip Kurumlardan biridir. Türkiye’ nin her ilçesinde şubesi bulunan PTT, birçok büyük ilçede birden fazla şubeye hizmet sağlıyor. Şubelerin kapasitelerine göre farklı hizmetler sunabiliyor olmasıyla birlikte, her ilçede PTT’ nin sunduğu tüm hizmetleri karşılayan şubeleri bulunuyor. Bu kadar fazla şubeye sahip olan PTT’ nin size en yakın şubesini bulabilmek ise oldukça kolaylaştırılmış bir işlem.

PTT Şube Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

PTT’ nin günümüzde sunduğu hizmetler bütünü, günümüzün gereklerine ve ihtiyaçlarına odaklı olarak düşünülmüş bir hizmet kalitesi yansıtıyor. Elektronik ortamın tüm avantajlarını üst düzey bir yetkinlikte kullanarak, tüketicilere yüksek kalitede hizmet sunumu gerçekleştiren PTT, ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti online olarak sağlayabiliyor. Kuruma ait olan ptt.gov.tr üzerinde tüm hizmetlerle ilgili kapsamlı bilgiler bulunabileceği gibi, tüm hizmetleri gerekli üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından, internet üzerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. PTT en yakın şube sorgulama, ptt.gov.tr üzerinde bulunan En Yakın Şube kategorisine tıklanarak kolaylıkla yapılabiliyor.

PTT En Yakın Şube Sorgulama Harita Destekli Yapılabiliyor

Ptt.gov.tr üzerinde bulunan PTT En Yakın Şube kategorisine girildiğinde, karşılaştığınız ekran, 81 ilimizi kapsıyor. Seçtiğiniz şehir ile birlikte açılan yeni sekmede karşınıza bir sorgulama ekranı açılıyor ve bu ekranla birlikte bir haritada açılıyor. Ulaşmak istediğiniz ilçeyi seçmenizle birlikte, harita üzerinde bu ilçede bulunan tüm PTT şubeleri işaretlenerek sorgulayıcıya sunuluyor. Bununla birlikte size en yakın PTT şubesini harita üzerinden seçerek yol tarifi alabilmeniz de mümkün. Sorgulama ekranında il ve ilçe değişikliği yaparak, yeniden sorgulamalar yapabilmek de mümkün hale getirilmiş. Bunun yanı sıra yapılan sorgulamaya göre haritada sunulan tüm şubelerin üzerlerine tıklanarak, adres ve telefon gibi tüm iletişim bilgilerine ulaşabilmek de mümkün.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir