"Enter"a basıp içeriğe geçin

ONE SERVİCE KARGO TAKİP

Yirmi yıldan daha uzun bir süredir lojistik hizmetleri sektöründe var olan ve ihtiyaçlara yönelik çözümler oluşturmakta büyük bir başarı gösteren One Service, dünya genelinde yaygın bir dağıtım ağına sahip, yüzde yüz güvenceli küçük paket taşımacılığı hizmetlerini 2004 yılından beri ülkemizde sunuyor. Özellikle değerli emtia, çeşitli kuyum malzemelerinin nakli sırasında öncelikli olarak tercih edilen firma, zırhlı taşımacılık, gün içi teslimat, sigortalı taşıma gibi geniş seçeneklere sahip bir lojistik firması, Aynı zamanda tüm gönderilerle ilgili olarak başvurabileceğiniz Kargo takip sistemi, gönderici ve alıcı tarafından ayrı olmak üzere kolaylıkla gönderinin ulaşma zamanına kadar yapılabiliyor.

One Service Kargom Nerede

Özellikle Kuyum malzemeleri, değerli taş taşınması, değerli emtia taşınması gibi konularda sunulan güvenli, sigortalı, tercihe bağlı zırhlı taşımacılık gibi üst düzey hizmet sunumları gerçekleştiren One Service, dünya çapında çok geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Tüm gönderilerin elektronik ortam kullanılarak, varış zamanına kadar aşama aşama takip edilebildiği bir hizmet sunumu gerçekleştiren firma, tüm hizmetlerini sigortalı olarak sunuyor. Değerli eşya ve emtia taşımacılığında uzmanlaşmış bir lojistik firması olarak, pek çok sektör tarafından ticari ürün taşınmasında öncelikli olarak tercih ediliyor.

One Service İstanbul Dağıtım

One Service ticari ve değerli emtia taşınması konusunda en çok hizmet ihtiyacı hissedilen şehir olan İstanbul için, özel ve çok seçenekli kurye hizmeti sunuyor. Gün içi teslimat, kapıda ödeme hizmeti gibi seçeneklere sahip bu gönderi sistemi, aynı gün içerisinde İstanbul’ un her bölgesine gönderiyi ulaştırma garantisi veriyor. Çıkış saatine göre, tüm gönderiler 3 saat içerisinde teslim edilebildiği gibi, tüm bu gönderiler kargo takip sistemi aracılığıyla takip edilebiliyor.

One Service Yurt içi Lojistik Hizmetleri

Yurt içinde tüm şehirlere kargo gönderimi yapabilen firma, aynı zamanda her şehirden de kargo alımı yapabiliyor. Kargoların değerlerine göre farklı hizmetler sunabilen firma, değeri yüksek ürünlerin taşınmasında zırhlı taşımacılık gibi benzersiz bir hizmeti de tüketicilere sağlayabiliyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir