"Enter"a basıp içeriğe geçin

MNG KARGO TAKİP

MNG KARGO TAKİP

MNG Kargo, lojistik hizmetler sunan günümüzün en büyük kuruluşlarından biridir. Lojistik hizmetler konusuna odaklanarak 13 yıl gibi kıs bir süre içerisinde, ülkemizin en modern ve gelişmiş Kargo dağıtım ağlarından birini kuran kuruluş, günümüzün teknolojik gelişmelerini kargo taşımacılı sektöründe en etkili biçimde kullanan ve dolayısıyla, günümüzün koşullarının oluşturduğu tüm yeni hizmet ihtiyaçlarına üst düzeyde yanıtla verebilen Kargo firmasıdır. İnternetin yaygın bir şekilde kullanıldığı çağımızda, internet teknolojisini kargo hizmetleriyle mükemmel bir biçimde entegre eden MNG Kargo, tüm kargo hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyulan destek hizmetlerini internet aracılığıyla tüketicilerine sunuyor.

MNG Kargo Takibi Nasıl Yapılıyor?

MNG kargo tüm gönderileri sistemi gereği bir gönderi takip numarasıyla işaretliyor. Bunun yanı sıra tüm gönderilere kesilen faturalarda bulunan fatura seri numarası da gönderi takibi yapabilmek için ihtiyacınız olan bilgi olarak yeterli oluyor. MNG Kargo’ nun internet üzerinde destek hizmetleri sunan etkili bir web platformu bulunuyor. Kuruluşun resmi internet sitesi olan mngkargo.com.tr üzerinde bulunan Kargom Nerede sorgulama ekranına, gönderinizin gönderi numarası veya fatura seri numarasını girerek, kargonuzun nerede olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra internete erişilemediği durumlarda, MNG Kargo’ nun Çağrı merkezi olan 444 06 06 veya 0850 222 06 06 numaralarına ulaşarak, gönderi takip numarası veya fatura seri numarasını ileterek, kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yurt Dışı MNG Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

MNG Kargo yurtiçinde çok geniş ve hızlı bir dağıtım ağına sahip. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük lojistik firmalarından biri olan Fedex ile yapılan bir anlaşmayla, yurtdışı gönderilerde de çok geniş bir dağıtım ağıyla hizmet verebiliyor. Yurtdışı kargoların takibi de, yurt içi kargolarla aynı şekilde web sitesi üzerinden gönderi takip numarası veya fatura seri numarasıyla sorgulanarak yapılabiliyor.

MNG KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Her açıdan yeni nesil hizmetler sunmak amacında olan MNG Kargo, zamanın en önemli unsur olarak ortaya çıktığı çağımızda, zamanı en iyi ve en etkili şekilde kullanabilmemizi sağlayan bir hizmet kalitesine sahip olarak yapılanmış. MNG Kargo Müşteri hizmetleri, İnternetinde desteklediği son derece gelişmiş bir hizmet sunumu yapıyor.

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

MNG Kargo’ nun 444 06 06 ve 0850 222 06 06 numaralarına sahip çağrı merkezi, 24 saat boyunca ve her gün olmak üzere müşteri hizmetleri sunuyor. Bu telefon numaralarıyla eriştiğiniz müşteri temsilcileri, kargolar ile ilgili olarak ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi en kısa süre içerisinde sağlıyorlar. Bunun yanında adresten teslim kargo hizmetleri için kayıt alma, kargolarla ilgili oluşan her türlü soru ve sorunun da çözümünü en kısa süre içerisinde sağlayabiliyorlar.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Sadece Telefonla Sunulmuyor

Telefon dışında kuruluşun internet sitesi üzerinde bulunan Bize ulaşın bölümünden detaylarına ulaşabileceğiniz, farklı platformlardan sunulan müşteri hizmetleri ve çeşitli hizmetler bulunuyor. İnternet sitesi üzeriden online kurye çağırılması, mobil cihazlarda kullanılabilen uygulamalar ve yanı sıra sms servislerini kullanarak her türlü hizmet ve bilgi ihtiyacınızı MNG Kargo’ nun ilgili birimlerine iletebilmeniz mümkün oluyor.

MNG Kargo Çözümsel Hizmet Yaklaşımı

Çağımızın modern dünyasının oluşturduğu yeni ihtiyaç türlerine çözümler oluşturacak çeşitli yeni nesil hizmetleri bulunan MNG Kargo, aynı zamanda ülkemizde havayolu kargo taşımacılığını kendi kargo uçaklarıyla yapan tek özel kuruluştur. BU büyük avantajı hızlı kargo taşımacılığı konusunda büyük bir avantaj olarak kullanarak, tüketicilerine ihtiyaçlarına en odaklı kargo taşımacılığı hizmetlerini sunabiliyor. Özel hızlı gönderi, Gece teslimat, gün içi teslimat gibi seçeneklerin yanı sıra, MNG Kargo, kargo taşımacılığında özel seçenekli olmayan normal gönderilerin bile, süresi en kısa olan kargo firması olarak ün yapmış durumda.

MNG KARGO YURTİÇİ HİZMETLERİ

MNG Kargo oldukça gelişmiş bir taşıma hizmetini yurtiçinde müşterilerine sunabiliyor. Çok seçenekli taşımacılık işlemleri yapabilen MNG Kargo, normal gönderilerde 600 Km. mesafe için 1 gün, 600 Km. mesafenin üzerindeki gönderiler için 2 gün içerisinde teslimat garantisi sunuyor. Türkiye genelinde 800 şube ile hizmet vermekte olan kuruluş, aynı zamanda mobil şube hizmeti sayesinde, akıllı cihazlar ve tabletler tarafından kullanılabilen bir uygulamayla, bir şubenin gerçekleştirdiği tüm işlemleri istediğiniz yerden yapabilmenizi sağlıyor.

MNG Kargo Yurtiçi Taşıma Seçenekleri

Son derece gelişmiş bir dağıtım ağı bulunan MNG Kargo, aynı zamanda günümüz koşullarının oluşturduğu ihtiyaçlara özel çözümlerde üretiyor. Öncelikli gönderi, Akşam teslimat, Gün içi Kargo, adresten kargo alımı, adrese veya şubeye teslimat, haberli teslimat ve telefon ihbarlı teslimat seçenekleriyle sunduğu hizmetlerini, tüketicilerin isteklerine göre farklı lojistik çözümlere ulaştırıyor. Kara yoluyla gönderildiğinde 48 saat teslim süresine sahip bir kargonun, daha hızlı gitmesi gerekiyorsa, MNG Kargo bu gönderiyi havayoluyla 24 saat içerisinde alıcıya teslim edebiliyor.

MNG Kargo Yurt İçi Akşam Teslimat

Kargo taşımacılığında pek çok ilke imza atmış bir kuruluş olan MNG Kargo, yine bir ilk hizmet olarak tüketicilere sunduğu Akşam teslimat kargo ile yıllardır sorun oluşturan bir konuya çözüm getirmiş oldu. Gün içerisinde işleri nedeniyle evinde olamayan, mesai saatleri yerine akşamları evinde kargolarını almak isteyen tüketiciler için oluşturulmuş bu yeni hizmet, göndericinin özellikle talebi halinde, akşam 19:00 ile 21:00 saatleri arasında alıcıya teslim ediliyor. Bu benzersiz hizmet, tüketiciler tarafından büyük bir ilgi ve takdirle karşılanıyor.

MNG Kargo Öncelikli Gönderi

Öncelikli kargo özel seçeneğiyle teslim edilen kargolar, gönderi mesafesine bağlı olarak en hızlı ulaşım araçlarının kullanılmasıyla, normal gönderi süresinden çok daha kısa süreler içerisinde alıcısına ulaşabiliyor. Öncelikli gönderiler için karayolu yerine çoğunlukla hava yolu kargo taşımacılığı kullanılarak, gönderilerin yerine en hızlı şekilde ulaşması sağlanıyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir