"Enter"a basıp içeriğe geçin

ARAS KARGO TAKİP

ARAS KARGO TAKİP

Türkiye’de kargo hizmetlerine yeni bir soluk getiren ve bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kargo gönderilerinin daha üstün hizmet kalitesinde alıcı adresine ulaştırılmasını sağlayan Aras Kargo günümüzde en çok tercih edilen kargo şirketlerinden birisi olma özelliğini taşıyor. Son yıllarda oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmekte olan Aras Kargo ile birlikte teknolojinin sunduğu yeni nesil imkanlardan da etkin biçimde yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de Aras Kargo’nun dijital hizmet uygulamaları ile birlikte vatandaşlar sadece dakikalar içerisinde Aras Kargo takip uygulaması üzerinden kargosunun güncel durumunu hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilme şansını yakalıyor.

Aras Kargo Gönderi Takibi

Günümüz modern teknolojisini en etkin şekilde kullanan Aras Kargo’nun dijital hizmet uygulamaları arasında bulunan online Aras Kargo takip uygulaması ile kargo gönderilerinin izlediği yolu ve geçirdiği her bir işlemi ayrıntılı olarak güncel şekilde görebilme imkanına sahip olunabiliyor. Online Aras Kargo takip uygulaması üzerinde Aras Kargo ile yapılan tüm kargo gönderilerinin ayrıntılarını son derece pratik bir şekilde öğrenilebiliyor.

Aras Kargo takip uygulaması üzerinde müşterilerin, kargo gönderileri sırasında gönderciye verilen ve dolaylı olarak alıcıya ulaşan kargo takip numarasının girilmesi gerekiyor. Günün her saatinde gerçekleştirilebilen işlem ile öğrenilebilmekte olan Aras Kargo ile yapılan kargo gönderilerinin güncel durumu hakkında bilgilere ek olarak kargonun ne zaman teslim edileceği bilgisine de ulaşılabilmektedir. Bu noktada Aras Kargo kurumsal müşterileri tarafından Aras Kargo takip uygulaması üzerinde bulunan e-ticaret takip hizmeti ile birlikte şirket ve takip numarası bilgisi ile kargo güncel lokasyon ve işlem durumu hakkında bilgi alınabiliyor. İnternet erişiminin mümkün olduğu her yerden mobil olarak da kullanılabilen Aras Kargo takip uygulaması ile kargo gönderileri hakkında gönderici ve alıcı her an bilgi sahibi olabiliyor.

ARAS KARGO MÜŞRETİ HİZMETLERİ

Uzun yılardır kargo hizmet sektöründe faaliyetlerini sürdüren Aras Kargo’nun üstün hizmet yapısına sahip olan kargo hizmetleriyle birlikte hem Türkiye’nin her yerine hem de dünya genelinde geniş bir kargo dağıtım ağı çerçevesinde kargo gönderileri gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de insanların son derece önemli olan ürünlerini kargo yolu ile alıcı adresine gönül rahatlığı ile gönderebilmesi hususunda Aras Kargo’nun teknolojik altyapısına ek uzun yıllara dayanan tecrübesi önemli faktör yaratıyor. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Aras Kargo’nun müşteri hizmetleri ile de her konuda canlı destek alabilmek mümkün oluyor.

Aras Kargo Çağrı Merkezi

Aras Kargo, özellikle müşterilerinin her zaman yanında olabilmek için Aras Kargo çağrı merkezi hizmetleri ile müşterilerine yardımcı oluyor. En yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturabilmek gayesi içerisinde hizmetlerine yön veren Aras Kargo’nun müşteri hizmetleri servisi ile tüm kargo hizmetleri ve işlemleri ile ilgili olarka bilgi alınabiliyor ve kolaylıkla işlemler gerçekleştirilebiliyor. Bu yüzden de günümüz modern Türkiye’sinde Aras Kargo müşteri hizmetleri kargo işlemlerinde de vatandaşın bir numaralı tercihi olarak ön plana çıkıyor.

Aras Kargo müşteri hizmetleri servisi merkezine 444 25 52 numarasından kolaylıkla 7 gün 24 saat ulaşabilme şansı bulunuyor. Aras Kargo çağrı merkezi üzerinden kargo gönderi takibi, kargo durum sorgulama ve diğer tip argo işlemlerini son derece pratik bir şekilde gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyor. Aras Kargo mesai saatleri içerisinde ilgili bir çağrı merkezi personeli ile de görüşebilme şansına sahip olunan Aras Kargo çağrı merkezi ile artık kargo işlemleri daha kolay ve daha hızlı bir hale geliyor. Bu yüzden de Aras Kargo müşteri hizmetleri oldukça yoğun ve sık bir şekilde müşteriler tarafından kullanılıyor.

ARAS KARGO YURTDIŞI HİZMETLERİ

Türkiye’de en geniş kargo dağıtım ağı ile hizmet vermekte olan Aras Kargo’nun kargo hizmetlerinden yararlanarak, Türkiye’nin her yerine kargo gönderilerini son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme şansı bulunuyor. Özellikle de tüm kargo gönderilerinde her zaman en yüksek teknolojiyi kullanarak kargo güvenliğini en iyi şekilde oluşturan Aras Kargo yurtdışı hizmetleri ile de yurtdışına yapılacak kargo gönderilerini 5 kıtada 227 ülkeye ulaştırıyor.

Aras Kargo Yurtdışı Hizmet Çeşitleri

Dünya genelinde kurumsal ve uluslar arası düzeyde hizmet kalitesini ve güvenirliliğini tıpkı Aras Kargo gibi kanıtlamış olan çözüm ortakları ile yurtdışı kargo gönderim hizmetleri sunan Aras Kargo özellikle de tüm kargoların hızlı ve güvenli şekilde alıcı adresine ulaşabilmesi hizmetinden yurtdışı kargo gönderilerinde de en etkin şekilde yararlanılabilmesini sağlıyor. Özellikle de insanlar son derece pratik ve kolay bir şekilde dünya genelinde 227 ülkeye kargo gönderimi gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Aras Kargo tarafından yurtdışı kargo hizmetleri dahilinde sunulan kargo gönderim hizmetleri ise;

*Standart hizmet: Zaman ehemmiyeti bulunmayan yurtdışı kargo gönderilerinde makul teslim süreleri ve avantajlı gönderim ücretleri ile alıcı adreslerine ulaştırılması sağlanır.

*Ekspres hizmet: Zaman ehemmiyeti çok önemli olan yurtdışı kargo gönderilerinde taahhüt süreleri içerisinde en hızlı şekilde alıcı adresine kargolar ulaştırılmaktadır.

*Hava kargo hizmeti: Aras Kargo’nun hava kargo hizmeti ile minimum kilodan, komple uçak yüklemesine kadar tüm gönderileri kapıdan alarak dünyanın her yerine tüm havalimanlarına ulaştırılmaktadır.

*Karayolu hizmeti: Kara nakliyesi ile parsiyel ve komple ithalat/ihracat taşımacılığı yaparak gönderiler adresine veya gümrüğe teslim edilmekte olan bir yurtdışı kargo gönderi hizmetidir.

Bu şekilde sunulan Aras Kargo yurtdışı hizmetleri ile ilgili olarak diğer ayrıntılı bilgiler için 444 25 25 Aras Kargo müşteri hizmetleri ve ya Aras Kargo internet hizmetleri kullanılabilmektedir.

Tek Yorum

  1. Kaner karademir Kaner karademir

    Paket basi dagitim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir