"Enter"a basıp içeriğe geçin

ALO PTT

PTT Kargo’nun teknolojik altyapısı tüm kargo gönderim ihtiyaçlarında çok modern hizmet standartlarından yararlanılabilmesine yardımcı oluyor. Anlaşılır, pratik ve kaliteli hizmet yapısı sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo gönderileri son derece üstün kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de kargo gönderilerinin en yüksek güvenlik önlemleri çerçevesinde hem yurtiçine hem de yurtdışına en güvenli şekilde ulaşabilmesini sağlamakta olan PTT Kargo’nun müşteri destek hizmetleri de fazlasıyla sektörel alanda devrim niteliğinde yenilikler yaratıyor. Özellikle PTT Kargo tarafından tüm müşterilere yönelik olarak sunulan ALO PTT hizmeti ile birlikte müşteri hizmetlerinde çok daha kaliteli hizmetler sunulabiliyor.

PTT Kargo ALO PTT Hizmetleri

Türkiye’nin her yerden kolaylıkla sabit veya cep telefonları üzerinden ulaşılabilen 444 1 788(PTT) numarasından çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Tüm kargo gönderim ve diğer kargo hizmetleri ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi alabilme ve detaylı işlem gerçekleştirebilme şansına sahip olunan PTT Kargo çağrı merkezi hizmetleri ile birlikte her konuda profesyonel çözümlerden yararlanılabiliyor.

PTT Kargo’nun ALO PTT hizmeti ile ulaşılabilen çağrı merkezinde özellikle IVR(sesli yanıt özelliği) ile 7 gün 24 saat pek çok kargo işlemini gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabildiği gibi mesai saatleri dahilinde kargo işlemleri için kullanılan PTT çağrı merkezinde yetkili personeller ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bu kapsamda PTT Kargo ALO PTT hizmetindeki çağrı merkezi sesli yanıt sisteminde sırasıyla tuşlanacak numaralar ve yapılabilecek işlemleri ise;

*Yurtiçi kargo gönderisi sorgulama (2-1-1)
*Yurtdışı ve Turpex gönderi sorgulama (2-1-2)
*Yurtiçi kargo ve kurye gönderilerinin adresten alınması (2-2-1)
*Kargo ile ilgili konularda genel bilgi (3-1)
*PTT Hizmetleri hakkında bilgi almak için (8-1)

Şeklinde listelenmekte ve yanlarında belirtilen tuşlama kodları ile kullanılabilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir